Privátní poradce

FINHAUS a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro pobočku v Hradci Králové hledáme kolegu/kolegyni na pozici Privátní poradce.

Co nabízíme:

Fixní příjem 20 000 Kč + bonusy při splnění obchodních cílů Osobnostní a kariérní růst Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu Přidělení portfolia stávajících klientů České Pojišťovny Přátelské prostředí a kolektiv mladé dynamické společnosti Možnost služebního vozu Vzdělávání v oblasti financí a obchodních dovedností

Náplň práce:

Péče o stávající portfolio klientů Optimalizace produktů stávajících klientů a návrh řešení dle jejich aktuálních potřeb Vyhledávání nových obchodních příležitostí Pravidelný klientský servis regionální kanceláře Administrativní činnost v rámci agendy obchodního místa Finhaus a.s.

Co požadujeme:

Dokončené středoškolské vzdělání Výborné komunikační dovednosti Čistý trestní rejstřík Pro klientský přístup Praxe v oblasti financí a obchodu výhodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.2.2017