Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici - Přípravář stavební výroby

Náplň práce:

  • příprava stavby po technické stránce
  •  kooperace s investory
  •  výběr subdodavatelů
  •  spolupráce s projektovým oddělením
  • návrhy úprav a změn
  •  sledování stavby po ekonomické stránce
  •  účast na kontrolních dnech

Požadujeme:

  •  VŠ vzdělání technického nebo stavebního zaměření, včetně absolventů
  •  znalost práce na PC: MS Office, kalkulační software výhodou
  •  znalost cizích jazyků výhodou
  •  komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
  •  řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  •  samostatnou odbornou práci v týmu
  •  možnost kariérního a odborného růstu
  •  finanční benefity dle motivačního programu – orientace na ekonomické výsledky staveb
  •  služební vozidlo i pro soukromé účely, mobilní telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené
  V případě zájmu zasílejte své CV na: [e-mail byl skryt], tel.: 778 762 555

Pracoviště:

Liberecký kraj

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Stavební dělník

Datum zadání:

15.2.2017