Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Příprava technické dokumentace, obj727

Pracovní náplň
  • komunikace v NJ/AJ s mateřskou firmou v Rakousku
  • příprava pracovních návodek
  • příprava výkresové dokumentace pro kabelovou výrobu
  • řešení technických problémů ve výrobě
  • překlad návodek z NJ do ČJ
  • příprava zapojovacích šablon

Nabízíme
  • motivující práci
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky
  • pravidelné zhodnocení mzdy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení
  • možnost jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
  • příspěvek na dopravu, vlastní doprava pro zaměstnance
  • lokalita Stříbro

Požadujeme
  • velmi dobrá znalost NJ nebo AJ výhodou
  • organizační schopnosti
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s kabelovou výrobou výhodou
  • znalost práce na PC MS Office, Auto Cad

Lokalita: STŘÍBRO (Karla Englische 6) Zobrazit místo na mapě
Hrubá mzda za měsíc: 28000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Dagmar Palinková
Dagmar Palinková
773653377
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl, Technika a elektrotechnika
Plánovač výroby, Technik, Technolog
Datum zadání: 16.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?