Pro naše fresh bary FRUITISIMO hledáme usměvavé, iniciativní a vždy pozitivně naladěné kolegy do VEDOUCÍCH POZIC pro naše provozovny v Praze. Staňte se součástí úspěšné, dynamické společnosti a přispějte svými zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji! Nabízíme dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr nebo brigádu.

Co od vás očekáváme:

  • Schopnost se učit novým věcem
  • Aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • Pracovitost, nápaditost
  • Řídící a organizační schopnosti (na vedoucích pozicích)
  • Komunikativnost

Co vám nabízíme:

  • Práci pro prosperující a expandující společnost
  • Zajímavou pracovní náplň, možnost seberealizace, kariérového růstu
  • Časově flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned

Náplň práce :

  • Řízení a motivace personálu (u vedoucích pozic)
  • Obsluha zákazníků v přátelské atmosféře a vždy s úsměvem
  • Aktivní přístup ke zvyšování obratu a zlepšování efektivity provozu
  • Kompletní zodpovědnost za zajištění chodu provozovny
  • Plánování směn
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na mailovou adresu [e-mail byl skryt], nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 734 622 259

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.9.2015