PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ + NJ/FJ/ŠJ

Ovládáte výborně dva cizí jazyky? Rádi komunikujete? Hledáte zajímavé pracovní uplatnění v dynamické zahraniční společnosti? Tak to hledáme právě Vás! Neváhejte nám zaslat Vaše CV.

Náplň práce:

každodenní komunikace se zákazníky (automobilový průmysl) zpracování a kontrola objednávek řešení zákaznických požadavků a případných reklamací komunikace s oddělením plánování a výroby zadávání dat do systému

Požadavky:

anglický jazyk a německý/francouzský/španělský jazyk na komunikativní úrovni (středně pokročilá znalost) praxe na obdobné pozici výhodou pokročilá práce s MS Office orientace na zákazníka dobré komunikační dovednosti

Pracovní podmínky:

zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti možnost osobnostního i profesního rozvoje další vzdělávání, jazykové kurzy zaměstnanecké benefity nástup: ihned lokalita: Olomoucký kraj

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomoucký kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

30.1.2017