Pracovník zákaznické podpory / zákazníci volají Vám /

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnostiPro našeho významného klienta, společnost, která působí v oblasti dodávaní elektřiny a zemního plynu domácnostem, firmám i velkoodběratelům v České republice a na Slovensku, hledáme kandidáty na pozici Pracovník zákaznické podpory / zákazníci volají Vám /.

Pracovní náplň práce

- vyřizování příchozích hovorů
- vyřizování požadavků zákazníků na telefonu a prostřednictvím emailu a korespondence / např - informace o dodávke plynu, nebo elektřiny, změna nastavení, neprišlo inkaso ..atd / - zákazníci volají Vám
- telefonické a emailové zodpovídaní zákaznických dotazů
- zpracovávání nabídek a smluvní dokumentace
- dílčí administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce pro stabilní společnost
- práce na HPP / možnost i brigádně napr . pro studenty / směny podle potřeby /
- zaučení a dlouhodobou podporu pracovního týmu
- zaměstnanecké slevy na produkty
- pracuje se od pondělí do pátku / jeden týden od 7:00 do 16:00 hod /, druhý týden od 8:00 do 17:00 hod / , nebo podle domluvy
- 5 týdnu dovolené

Informace o náboru
Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem být zařazen / á do výběrového řízení, Váš životopis v českém jazyce očekáváme na níže uvedené e-mail adrese.

Našim klientem je společnost, která působí v oblasti dodávaní elektřiny a zemního plynu domácnostem, firmám i velkoodběratelům v České republice a na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzdělánímstředoškolské s maturitouOsobnostní předpoklady a dovednosti- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné a vstřícné vystupování
- empatie
- příjemný hlasový projev
- uživatelská znalost práce s PC- (MS Office, Outlook, Internet)
- ochotu učit se nové věci

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.3.2017