Pracovník zákaznické podpory - / zákazníci volají Vám/ - Plzeň

Pracovník zákaznické podpory - / zákazníci volají Vám/ Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Pro našeho významného klienta, společnost, která působí v oblasti dodávaní elektřiny a zemního plynu domácnostem, firmám i velkoodběratelům v České republice a na Slovensku, hledáme kandidáty na pozici Pracovník zákaznické podpory .

Pracovní náplň práce:

vyřizování příchozích hovorů vyřizování požadavků zákazníků na telefonu a prostřednictvím emailu a korespondence / např - informace o dodávke plynu, nebo elektřiny, změna nastavení, neprišlo inkaso ..atd / - zákazníci volají Vám telefonické a emailové zodpovídaní zákaznických dotazů zpracovávání nabídek a smluvní dokumentace dílčí administrativa Zaměstnanecké výhody, benefity práce pro stabilní společnost práce na HPP / možnost i brigádně napr . pro studenty / směny podle potřeby / zaučení a dlouhodobou podporu pracovního týmu zaměstnanecké slevy na produkty pracuje se od pondělí do pátku / jeden týden od 7:00 do 16:00 hod /, druhý týden od 8:00 do 17:00 hod / , nebo podle domluvy 5 týdnu dovolené Informace o výběrovém řízení Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte zájem být zařazen / á do výběrového řízení, Váš životopis v českém jazyce očekáváme na níže uvedené e-mail adrese. Našim klientem je společnost, která působí v oblasti dodávaní elektřiny a zemního plynu domácnostem, firmám i velkoodběratelům v České republice a na Slovensku. Požadavky na zaměstnance ukončené SŠ vzdělání s maturitou velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné a vstřícné vystupování empatie příjemný hlasový projev uživatelská znalost práce s PC- (MS Office, Outlook, Internet) ochotu učit se nové věci Inzerující společnost Stručná charakteristika společnosti Jsme personálně-konzultační společnost s mezinárodním působením. Naším cílem je přicházet s komplexními řešeními v oblasti lidských zdrojů, které zvyšují konkurenceschopnost klienta s přihlížením na potřeby zaměstnanců. Jsme specialisté v oblasti personálního leasingu, náboru zaměstnanců, HR poradenství, outsourcingu služeb a vzdělávání. Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.1.2017