Pracovník v sociálních službách osobní asistence - Brno

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TopHelpPlus, s.r.o., poskytovatel sociálních a zdravotních služeb.

Náplň práce:

Hledáme schopné pracovníky do dynamicky se rozvíjející společnosti pro oblast Brno. Nabízíme práci s klienty v domácím prostředí, poskytování osobní asistence, která klientům napomáhá žít plnohodnotným životem. Péče se poskytuje v domácnosti klienta anebo na místě klientem určeném.

Požadujeme:

    • odborná způsobilost pro výkon profese pracovníka v sociálních službách dle zákona o sociálních službách – středoškolské vzdělání sociálního směru nebo rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách
    • praxe na pozici pracovníka v sociálních službách min. 2roky, nejlépe se seniory
    • dobré komunikační schopnosti
    • příjemné a pro klientské vystupování, empatie
    • schopnost vyhovět individuálním potřebám klientů
    • týmová spolupráce a loajalita k zaměstnavateli
    • práce v terénu
    • ŘP sk. B, aktivní řidič výhodou
    • čistý trestný rejstřík

Nabízíme:

    • jistotu stabilní a dobré práce
    • smysluplnou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
    • podpora dalšího odborného vzdělávání
    • nadstandardní finanční ohodnocení (možnost platového růstu)
    • zaměstnanecké benefity, např. sick days

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt], tel. 724 356 576.

Platnost inzerátu končí 21. 4. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.3.2017