Pracovník u linky v potravinářství - VÝBORNÁ LOKALITA!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátora u výrobní linky.

Náplň práce:

• Obsluha linky v potravinářství
• Práce s dotykovými přístroji (nastavení parametrů)
• Kontrola výrobků (množství surovin)
• Udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme:

• Praxe s prací na výrobní lince / zkušenosti z výroby
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Zkušenost se seřizováním a opravou strojů - VÝHODOU!
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, spolehlivost

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení (nástupní mzda dle praxe + bonusy)
• Dlouhodobá brigáda ve stabilní společnosti (po čase možnost přejít na HPP)
• Příplatky za práci přesčas
• Různá škála benefitů - ( Dotované stravování, pracovní pomůcky, pojištění odpovědnosti)
• Nástup možný IHNED!
• Pracoviště: Praha

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.3.2017