Nabídka již není aktuální

Pracovník technické kontroly

Pro našeho významného zákazníka hledáme pracovníky na pozici

MEZIOPERAČNÍ KONTROLOR/-KA

Náplň práce:

  • provádění mezioperační a výstupní kontroly výrobku a procesu
  • kontrola kvality lakovaných dílců
  • kontrola hotových montážních jednotek dle výkresu a kusovníku před následnými zkouškami
  • procesní kontrola během montáže a podávání zpětné vazby
  • zapisování chybových hlášení a podílení se na zvýšení kvality výroby
  • provádění výstupní kontroly vysokonapěťových zapouzdřených rozvoden
  • používání měřících přístrojů k odhalení možných vzniklých chyb

Požadavky:

  • SŠ strojní výhodou – orientace v technických výkresech (montážní)
  • uživatelská znalost PC
  • schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • flexibilita
  • komunikativnost, asertivita
  • ochota pracovat ve směnném provozu, případně občas v soboty a přesčasy
  • schopnost aktivní práce v týmu
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí velké mezinárodní stabilní společnosti
  • práce na HPP, v 3směnném provozu
  • nástup IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Brno – Slatina

V případě zájmu posílejte vaše životopisy na email [e-mail byl skryt] do předmětu, prosím, uvádějte přesný název pozice.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti
Revizní technik
Datum zadání: 5.5.2015