Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Pracovník pro výrobu plastových a hliníkových oken

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je STAVOPROJEKTA stavební firma, a. s., stabilní společnost s 25 letou tradicí na trhu v ČR.

Náplň práce:

  • výroba plastových a hliníkových oken

Požadujeme:

  • logické myšlení
  • manuální zručnost
  • týmový duch
  • min. vzdělání ZŠ

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
  • odpovídající mzdové podmínky (základní mzda + osobní ohodnocení + prémie)
  • příjemný kolektiv

Místo práce: Brno, Modřická 72, Moravany u Brna

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 10. 2. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Lokalita: Jihomoravský kraj
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
Personální asistentka
224819391
Zařazeno v oborech: Ostatní, Technika a elektrotechnika
Ostatní pracovní pozice, Technik
Datum zadání: 10.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?