Jsme mladý kolektiv lidí, kterému záleží na štěstí a spokojenosti klientů. A protože nás baví co děláme, můžeme naučit i vás bavit se prací, přitom být prospěšný pro ostatní. Hledáme 2-3 šikovné a spolehlivé uchazeče pro krátkodobou výpomoc. V případě další spolupráce nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu, který je odvozen od Vašich úspěchů a schopností.

Náplň práce:

kontakt s klienty email / telefon plánování schůzek administrativa příprava podkladů pro schůzky správa klientské databáze

Požadujeme:

příjemné vystupování pro-klientský přístup minimálně středoškolské vzdělání čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

zajímavou práci s lidmi volnou pracovní dobu firemní benefity kariérní růst a osobní rozvoj zázemí nadnárodní společnosti Pojďte s námi realizovat přání našich klientů i své vlastní sny a cíle. CV s fotografií prosím přiložte k odpovědi na nabídku.

Pracoviště:

Praha - Vysočany

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.7.2016