Pracovník do produkce/montáže (m) - Ingolstadt

Pro našeho významného klienta (Automobilový průmysl) z Neuburg an der Donau hledáme ihned motivované pracovníky do produkce/montáže (m/ž).

Náplň práce:

  • montáž dílů v automobilovém průmyslu
  • počáteční a finální montáž součástek / křesla / potahy

Požadavky na zaměstnance:

  • předchozí zkušenosti z výroby jsou vítany,
  • ochota pracovat ve třísměnnem provozu (ranní, odpolední, noční),
  • samostatná práce, týmová práce,
  • odolnost vúči stresu,
  • řidičský průkaz B, automobil,
  • dobré znalosti NJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • zaměstnání na plný úvazek (plat: od 9 € brutto/hodina, tarifní prirážky + paušální příspěvek na stravování + příspěvek na dovolenou + Vánoce)
  • Pomoc při hledání ubytování, náklady si hradí každý sám!
Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše životopisy! Pro více informací volejte na tel. č. 0375 / 303484-10 delta aktiv GmbH Personaldienstleistungen Hauptstraße 18-20 08056 Zwickau

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.5.2016