Pracovník / ce údržby linky - Praha, 25.000 Kč

Nabídka již není aktuální

Po našeho významného klienta hledáme pracovníky údržby linky - Line Mantenance!

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • mzdové ohodnocení až 30 000 Kč měsíčně
  • zvýhodněné stravování
  • Multisport Benefit
  • nástup ihned/dohodou

Náplň práce:

  • preventivní údržba linky, kontrola chybovosti
  • kontrola kvality a kalibrace zařízení
  • odpovědnost za instalaci nového výrobního technického zařízení
  • návrhy na zlepšení technického vybavení a jejich realizace
  • kontrola zkušebního vybavení (hardwaru i softwaru) včetně kalibrace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • základní znalost anglického jazyka - porozumění technickému textu, schopnost napsat krátký e-mail
  • pokročilá znalost PC - opravy, nastavení Windows, základy sítí pod Windows
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • zkušenosti s údržbou výhodou
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

19.3.2018