Pracovník/ce na servisní lince - řešení požadavků klientů

Nabídka již není aktuální.

Hledáš svoji první pracovní příležitost?

Hledáme aktivní a pozitivní zájemce s chutí pomáhat klientům s jejich požadavky.

Tvoje náplň práce:

    • Pracovat ve velmi příjemném kolektivu nedaleko centra Brna.
    • Pečovat o stávající klienty pojišťovny na zákaznické lince – jedná se komunikaci s klienty žádající radu nebo pomoc v souvislosti s jejich neživotním pojištěním.
    • Zjišťování potřeb klientů a komplexní řešení jejich dotazů
    • Aktualizovat klientská data a informace v interních systémech
    • V rámci příchozího hovoru nabízet další řešení, produkty pojišťovny.

Nabízíme:

    • zázemí stabilní mezinárodní společnosti a přátelským a otevřeným přístupem
    • dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního postupu a rozvoje.
    • práci na hlavní pracovní poměr na pracovní smlouvu.
    • finanční ohodnocení, které roste s rozvojem
    • Důkladné zaškolení pro výkon práce
    • zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, úrazové pojištění, sportovní aktivity, slevové karty)
    • pracovní prostředí v blízkosti centra s výbornou dostupností MHD.

Co požadujeme?

    • SŠ nebo SOU
    • Velmi dobré komunikační dovednosti
    • Proklientský přístup
    • Chuť učit se novým věcem
    • Dobrou znalost práce na PC
    • Výbornou znalost českého jazyka – musí být úroveň rodilého mluvčího
    • Časovou flexibilitu – práce je na 8,5 hodiny denně v čase 7:00-19:00 (plánované směny)

Nemusíš mít praxi, ale ochotu a schopnost se učit. Nabízíme důkladné zaškolení a aktivní pomoc týmového vedoucího.

Pohovory budou probíhat ihned, nástup možný na začátku měsíce.

Děkujeme za zájem

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

12.2.2018