Pracovník - asistent pro studio

Nabídka čeká na schválení

Nabídka Hledáme pracovníka na HČ i VČ

Pracovní náplň Konzultant

- zaznamenává výsledky klientů a krok po kroku ve spolupráci s nutričním odborníkem

- zajišťuje individuální poradenství - jídelníčky z běžných surovin + racionální doplňků (produkty z Aloe, rajčatové polévky, PDM, zdravé SVAČINKY F1- express, Rebuild Strenght,.... )

- zaznamenává a zajišťuje podporu při kurzech Škola zdraví a výživy

- vypomáhá při asistovaných nákupech např. Globus, Tesco, Lídl.

- zajištuje organizační věci - při sportovních skupinových akcích a promotion akcích ( VZP, akce “zdravá Plzeň”, poliklinika Bory, veletrhy v Praze, sportovní akce - jsme partneři RUNGO )

Požadavky

Hledáme kolegu-gyni na pozici Konzultant - asistent do našeho centra. Uplatnění není pro každého. Upřednostňujeme šikovné, pružné kolegy, kteří mají rádi aktivní život a jsou ochotni pomáhat lidem získat lepší kondici, zdraví, prevenci.

Co děláme?

Vedeme kurzy ZDRAVÍ A VÝŽIVY Vedeme klienty k aktivnímu životnímu stylu a racionálnímu stravování Ve spolupráci s Fittness centrem Galerie, zajištujeme kurzy cvičení a pohybu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň (Pařížská 1797/4)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.9.2018