Nabídka již není aktuální

Pracovní montáže - Modřice

Pro klienta, který se zabývá výrobou přijímačů hledáme nové pracovníky k výrobním linkám.

Nabízíme:

  • nástupní mzda: 14 911 Kč + příplatky + docházkový bonus 1000 - 4000 Kč/měsíčně
  • po zkušební době je mzda navýšená 16 966 Kč +příplatky + docházkový bonus 1000 - 4000 Kč/měsíčně
  • možnost dalšího navýšení na 17 817 Kč( měsíčně

Náplň práce:

  • práce na pile – krácení kabelů podle daných parametrů
  • práce u výrobních linek nebo strojů
  • pracovní náplň se střídá dle požadavků výroby
  • týdenní údržba, nastavení zařízení/strojů (není podmínkou zkušenost)
  • místo výkonu práce CTPark Modřice (dobrá dopravní dostupnost)

Požadujeme:

  • ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, noční a odpolední směny)
  • fyzická zdatnost
  • ochota se učit novým věcem
  • manuální zručnost (nejedná se o drobnou práci)

Pokud Vás pozice zaujala, a splňujete podmínky, prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Montážník/Montér
Datum zadání: 23.10.2016