Práce v Amazonu - 125 Kč/hod + speciální Vánoční bonus 3300 Kč/měs.

Randstad HR Solutions s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Amazon nově nabízí bonus 3300 Kč/měs. při odpracování všech směn až do Vánoc. RANDSTAD Vám k tomu přidá navíc 15 000 Kč pokud nastoupíte do konce října! Doporučte kamarády a můžete získat další bonus 4 600 Kč za každého z nich! Tak neváhejte, zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a domluvte si pohovor ve Vašem okolí. Hledáme pracovníky do distribučního a reklamačního centra Amazon. Práce vhodná pro každého bez ohledu na věk a pohlaví

Co Vás čeká na pracovišti?

  • manipulace se zásilkami
  • rozbalování a balení zboží
  • posuzování reklamací a vratek
  • další pomocné skladové práce

S námi získáte:

  • 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
  • Práce 4 dny v týdnu, 3 dny volna

Co Vám ještě nabídneme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Možnost týdenních záloh
  • Práce v novém čistém moderním prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Dotovaná strava na pracovišti
  • Svoz na směny a ze směny ZDARMA z těchto lokalit:
Litoměřice – Lovosice – Dobrovíz Postoloprty – Dobroměřice – Louny – Třebíz – Dobrovíz Litvínov – Most – Sedlec –Dobrovíz Teplice – Bílina - Obrnice – Bečov – Dobrovíz Jirkov – Chomutov – Písečná – U Lávky – Dobrovíz Teplice – Ústí nad Labem – Lovosice – Dobrovíz Žatec – Kněževes – Rakovník – Nové Strašecí – Stochov – Dobrovíz Králův Dvůr – Beroun – Unhošť – Dobrovíz Slaný – Kvíc – Smečno –Svinařov – Libušín – Kladno – Dobrovíz Štětí – Roudnice Nad Labem – Kralupy nad Vltavou – Tuchoměřice – Dobrovíz Terezín – Bohušovice nad Ohří – Hrdly – Račiněves – Velvary – Tursko – Velké Přílepy –Dobrovíz Mělník – Spomyšl – Nové Ouholice – Kralupy nad Vltavou – Dobrovíz PRAHA Anděl - Stodůlky - Dobrovíz PRAHA Hradčanská – Divoká Šárka – Dědina – Dobrovíz PRAHA Roztyly – Barrandov – Dobrovíz PRAHA Zličín – Halenkovského – Hostivice – Jeneč - Dobrovíz PRAHA Černý Most - Dobrovíz

Co očekáváme od Vás?

  • Zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • Ochotu pracovat na směny
  • Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
  • Trestní bezúhonnost
Pohovory se konají každý den od pondělí do pátku v Praze na Zličíně, Ringhofferova 1, Praha Nově Vás rádi uvítáme také na naší nové pobočce v Horních Počernicích, Náchodská 1880, Praha - Horní Počernice

Přijedeme také za Vámi:

  • Most
  • Ústí nad Labem
  • Chomutov
  • Teplice
  • Lovosice
Zaujala Vás naše nabídka? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Most

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.10.2016