Do našeho týmu hledáme zájemce o pracovní pocizi pomocného projektanta se SŠ/VŠ vzděláním v oboru stavebnictví. Uvítáme kolegu/kolegyni s aktivním zájmem o energetické hodnocení budov, se zájmem o dotační programy a projekční řešení snižování energetické náročnosti staveb. Práce je vhodná také pro studenty, možnost práce na ŽL. Požadujeme
  • minimálně SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • znalost programu AutoCAD, Svoboda soft. + Protech výhodou
  • zkušenosti se zaměřováním skutečného provedení budov
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • aktivní přístup k práci
  • časová flexibilita, ochota pracovat nad rámec pracovní doby v případě potřeby
Náplň práce
  • prohlídky budov, zaměřování skutečného stavu budov
  • vytváření projektové dokumentace skutečného provedení
  • příprava podkladů k energetickému hodnocení budov
  • příprava podkladů pro projekty vytápění, VTZ a KLM
  • komunikace s klienty
Vaše CV s motivačními dopisy zasílejte na email [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Denisova 492/1)

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Projektant

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.3.2015