POMOCNÝ PRACOVNÍK_výstavba nového obchodního domu, 100 Kč/h.

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, velký obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky, hledáme kandidáty na pozici pomocný pracovník. Jedná se o brigádu s možností HPP.

Náplň práce:

-přípravné pomocné práce při výstavbě nového obchodního domu

-věšení světel na prodejní ploše (nejedná se o práci ve výškách)

-úklid

-montáže

-přesun materiálu apod.

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost

- možnost pracovat pravidelně

- fyzická zdatnost

- práce je vhodná především pro MUŽE z důvodu potřeby manipulace s těžkými břemeny

Nabízíme:

- být u zrodu nového obchodního domu s nábytkem

- v případě spokojenosti klienta možnost HPP

- pravidelnou brigádu březen - květen 2017

- pracoviště uvnitř budovy, nikoliv ve venkovních prostorách

- 100 Kč/ hod hrubého (dohoda o pracovní činnosti)

Pracovní doba: 7:30-19:00 hod. (po-pá)

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.3.2017