Pomocný pracovník v logistice

Do skladových hal v CT Parku Nová Hospoda – Bor u Tachova hledáme větší počet pracovníků.

Náplň práce :

  • jednoduché úkony na PC
  • třídění zboží, práce se skenerem,
  • manipulace s bednami, krabicemi
  • mauální práce u skladových stolů
  • vykládka – nakládka kamionů
  • finální kontrola zboží

Požadujeme :

  • alespoň základní vzdělání,
  • základní znalost práce s PC a skenerem
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • časovou flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme :

  • dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže
  • 1-3směnný provoz v závislosti na oddělení
  • možnost týdenních záloh, pro nové nástupy možná záloha již po první odpracované směně
  • zajištěné ubytování
  • příspěvek na ubytování
  • nástupní plat 18.000,-
  • 100,- Kč stravenky za odpracovanou směnu
  • příspěvek na dopravu 100,- Kč za odpracovanou směnu
  • odměna za 100% docházku + další docházkové bonusy a prémie od mistrů
Místo výkonu práce - CTPark BOR - NOVÁ HOSPODA, BOR U TACHOVA (Plzeňský kraj) V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 607 053 507 777 038 479 Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na [e-mail byl skryt] a do předmětu uveďte Skladník a kód pozice P89128

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bor u Tachova (CT Park - Nová Hospoda, Bor u Tachova)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

6.2.2017