Nabídka již není aktuální

Pomocný pracovník expedice

Pro našeho významného zákazníka hledáme pracovníky na pozici

Náplň práce:

  • pomocné práce při balení do dřevěných beden (převážně zámořská balení)
  • práce s jeřáby, řetězovou, pásovou a kotoučovou pilou, vzduchovými pistolemi a sponkovačkami
  • na základě příkazů vedoucího:
  • pomoc při sestavování dřevěných beden z jednotlivých komponentů při dodržování balírenských požadavků a předpisů společnosti a zákazníka
  • umísťování do správných beden dle rozpisu balení
  • označování beden příslušnými symboly a nápisy
  • skládání a nakládání materiálu z kamionů a návěsů pomocí mostového jeřábu

Požadavky:

  • hledáme uchazeče, kteří se nebojí pracovat manuálně s velkými břemeny (až 8 m) a mají dobrou fyzickou kondici
  • schopnost pracovat na základě zadání úkolu, ale i v týmu
  • znalost práce se dřevem výhodou
  • schopnost manipulace s mostovým jeřábem výhodou

Nabízíme:

  • práci ve 3směnném provozu
  • práci u stabilní společnosti
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • práce vhodná i pro absolventy
  • místo výkonu práce: Brno – Slatina

V případě zájmu posílejte vaše životopisy na email [e-mail byl skryt] a do předmětu, prosím, uvádějte přesný název pozice.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Skladník/Manipulant
Datum zadání: 5.5.2015