Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

pomocný dělník

Požadavky
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru není nutná

Nabídka
  • práce na 2-3směnný provoz
  • možnosti záloh po odprac.80-ti hodinách
  • možný nástup ihned,práce vhodná pro uchazeče z okolí, není možnost ubytování
  • mzda až 90Kč/hod netto

Pracovní náplň
  • obrušování kroužků (práce s bruskou),rovnačky drátu,montáž palet,- pro výrobu tzv. košů

Lokalita: Vysoké Mýto
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: PowerJob s.r.o
Klára Stündlová
+420734258713
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník
Datum zadání: 12.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?