Pomocné práce ve skladu 100 - 120 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta v Praze hledáme schopné kandidáty na pozici Úklidový pracovník, vhodné pro muže i ženy. Nástup: Ihned Pracovní doba: 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden) Pracoviště: Modletice (dobrá dopravní dostupnost z Opatova)

Náplň práce:

  • úklid administrativních prostor, venkovních prostor, podlah, zajištění svozového odpadu, zpracování a odepisování poškozeného zboží, obsluha lisu.

Požadavky:

  • pracovitost, pečlivost
  • dochvilnost, spolehlivost
  • základní vzdělání

Nabízíme:

  • mzdu 16.100 - 16.800 Kč/měs. + zákonné příplatky
  • zaškolení zdarma
  • dlouhodobou spolupráci
  • HPP
V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na [e-mail byl skryt],nebo nás kontaktujte na 601 311 311 případně zašlete sms "UKLID" a my Vám zavoláme nazpět. TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.1.2017