Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Pokladní

Pro českou prodejnu v Hradci Králové přijmeme zaměstnance na pozici

POKLADNÍ

NABÍZÍME:

  • Měsíční výdělek 15 tisíc Kč
  • příplatky dle zákona
  • proplácení přesčasů
  • 80 Kč stravenky z 55 % hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost rekreace v Jižních Čechách
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práci na 2 směny

POŽADUJEME:

  • Časovou flexibilitu
  • Pracovitost
  • Poctivost
  • Zkušenost s prací v obchodě vítána

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Prodej zboží na pokladně, práce s hotovostí
  • 2 směny - krátký/dlouhý týden ( ranní 7 – 13 hod, odpolední 13 – 21 hod)
  • místo výkonu práce: HRADEC KRÁLOVÉ

Pro více informací zasílejte své životopisy na sarka.jebava@adecco.comnebo volejte na 725 808 049

Lokalita: Královehradecký kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Hradec Králové)

495512571
Zařazeno v oborech: Obchod
Pokladní, Prodavač/ka
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?