Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Pokladní

HLEDÁTE FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU BĚHEM LISTOPADU A PROSINCE?

PŘIDEJTE SE K NAŠEMU TÝMU V PŘEDVÁNOČNÍM OBDOBÍ A VYBERTE SI PRACOVNÍ DOBU TAK, JAK VÁM TO VYHOVUJE.

CO BUDETE DĚLAT?

  • práce na pokladně
  • vybalování a doplňování zboží
  • kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží

CO POŽADUJEME?

  • věk nad 18 let
  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • potravinářský průkaz - PODMÍNKOU
  • vyučení v oboru prodavač výhodou, příp. zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou

CO NABÍZÍME?

  • mzda 69,20 Kč/hod. + bonus 20,80 Kč/hod. = 90 KČ/HOD. (téměř všichni brigádníci mají 90 Kč/hod )
  • pozor! - od prosince navýšení mzdy: od 1.12. = až 110 Kč/hod od 12.12. = AŽ 115 KČ/HOD.
  • směny dle domluvy (5 až 8 hod. směny, všední dny i víkendy, ranní i odpolední směny) - brigádníci si směny plánují sami!
  • spolupráce na DPČ – ale do budoucna možnost i dlouhodobé práce
  • zaučení na prodejně, zaučení v pokladním systému
  • místo výkonu práce (Brno - dle výběru brigádníka): např. Brno - Vídeňská, Brno - Modřice (Olympia), Brno - Slatina, Brno - Lesná atd.

KONTAKT:

727 974 336 ZUZANA.KUMBAROVA@ADECCO.COM

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce, Prodavač/ka
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?