Pro pobočku Möbelix v Olomouci hledáme Pokladní na hlavní pracovní poměr.

Nabízíme možnost zaměstnání jak na plný úvazek, tak na úvazek zkrácený.

Náplň práce :

• práce s hotovostí na pokladně
• vyřizování reklamací
• komunikace se zákazníky
• práce na PC (interní programy + MS Office)

Požadujeme :

- spolehlivost a zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
- přechozí zkušenost s pokladními programy vítaná
- výhodou znalost německého jazyka

Nabízíme :

- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu
- práci na plný úvazek (40h týdně) a zkrácený úvazek (30h týdně)
- zajímavé platové ohodnocení + firemní benefity
- důkladné zaškolení
- práci v příjemném kolektivu
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.6.2017