Nabídka již není aktuální

Pokladní - brigáda - NÁSTUP IHNED!!!

NÁPLŇ PRÁCE:

Hledáme šikovné brigádníky na práci na pokladně v supermarketu.

POŽADUJEME:

manuální zručnost
spolehlivost
zkušenost s prací na pokladně - PODMÍNKOU!
potravinářský průkaz
bydliště v Teplicích a blízkém okolí

NABÍZÍME:

práce na DPČ
práce na měsíc prosinec
ranní/odpolední směny (7 - 14h, 14h - 21h)
mzda 71 Kč/h
místo výkonu práce Teplice nebo Dubí

KONTAKT:

V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt].

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Ústecký kraj
Zařazeno v oborech: Obchod
Pokladní
Datum zadání: 19.5.2015