Pojišťovací agent,pracovník přepážky pro ČSOB Pojišťovnu

Hledáme nové kolegy do našeho kolektivu zlínské pobočky ČSOB Pojišťovny. Jedná se o pozici výhradního pojišťovacího agenta se zaměřením na pojištění průmyslových rizik. Zároveň hledáme pracovníka na přepážku. V prvním roce  nabízíme velmi nastandartní podporu k provizím ze sjednaných obchodů.

Požadavky:min. SŠ vzdělání s maturitou, práce s PC na uživatelské úrovni, dobré komunikační schopnosti, výhodou zkušenosti s pojištěním nebo ve finanční sféře.

Náplň práce:vyhledávání nových obchodních příležitostí, obsluha a péče o stávající klienty, administrativa.

Své životopisy zasílejte na email: [e-mail byl skryt]. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozváním k pohovoru.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín (Zarámí)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.4.2017