Nabídka již není aktuální

Planning director

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA Z OBLASTI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA VÝŠE UVEDENOU POZICI.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • tvorba výrobních plánů
  • tvorba objednávek výrobního materiálu
  • plánování kapacit výrobních linek
  • kontrola skladových zásob, plnění zakázek
  • rozhodování o výrobních prioritách
  • koordinace výroby s nákupem a ostatními pracovišti
  • vedení týmu plánovačů

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá znalost AJ (denní komunikace)
  • organizační a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu
  • praxe v automobilovém průmyslu na podobné pozici nejméně 3 roky, ve vedení týmu nejméně 3 roky
  • znalost ISO TS 16949,
  • zkušenosti z oblasti plánování výroby
  • zkušenosti s ERP systémem

NABÍZÍME:

  • práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • odpovídající školení
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, závodní lékařská péče, dovolená navíc…

Lokalita: Ústecký kraj
Zařazeno v oborech: Marketing, média, reklama, PR
Projektový manažer
Datum zadání: 22.9.2014