Nabídka již není aktuální

Pro naši stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici PHP Junior programátor.

Požadujeme:

min 2 roky praxe vývoje v PHP znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace znalost PHP na výborné úrovni včetně OOP pokročilá znalost MySQL základní znalost HTML, CSS, JavaScript povědomí o XML, XSLT výhodou analytické a logické myšlené samostatnost a zodpovědnost spolehlivost a snahu učit se novým věcem

Nabízíme:

uplatnění kreativního programátorského myšlení – u nás dáváme lidem prostor motivační finanční ohodnocení, vyplácené bonusy z obratu firmu neomezený přístup k novinkám ve výpočetní technice rychlá možnost seberealizace a kariérního vzestupu práci v nové moderní kanceláři s vybaveným zázemím firemní benefity (jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, zvýhodněná lékařská péče a další)

Pracovní náplň:

dynamicky vyvíjet a spravovat náš vlastní ERP systém a celý e-shop samostatně navrhovat a realizovat nové moduly pracovat ve špičkovém týmu programátorů a s top managementem firmy kreativně přemýšlet a samostatně řešit úkoly

Nástup:

Možný ihned V případě zájmu zašlete Váš životopis s fotografií na email [e-mail byl skryt] Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č.101/2000 sb.

Pracoviště:

Brno (O. Ševčíka)

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Datum zadání:

27.10.2016