Perspektivní uplatnění v centru zdravého životního stylu

Nabídka již není aktuální

Do centra Zdravého životního stylu hledáme 3-5 nových šikovných a příjemných lidi na práci v oblasti trenér zdravého životního stylu. Práce je vhodná jak na hlavní tak na vedlejší činnost

Náplň práce:

Zaměřujeme se na oblast vnitřní, vnější, sportovní výživy a také cílené výživy pro srdce. Pomáháme měnit životní styl lidí pomocí programů na regeneraci organismu, přibrání, hubnutí, detoxikaci těla, kondiční a sportovní programy včetně zákaznického servisu atd...

Požadujeme:

pracovitost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem , kreativitu, asertivitu, komunikativnost, praxe v práci s lidmi vítána. Zájem o zdraví a pomoc lidem výhodou.

Nabízíme:

Atraktivní nenáročnou práci v centru zdravého životního stylu. Flexibilní pracovní dobu, možnost kariérního růstu závislého na odvedené práci, zaškolení zdarma , práci v příjemném kolektivu mladých lidí a zajímavé finanční ohodnocení jak na Vedleší činnost (časová náročnost min. 10h týdně) výdělek od 8tisíc tak na Hlavní činnost (časová náročnost min. 25h týdně) výdělek od 20tisíc měsíčně.

informace

Pracoviště:

Královéhradecký kraj

Datum zadání:

9.1.2017
/* Not affection functionality */