Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

24.1.2017 VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ Královehradecký kraj
24.1.2017 MANAŽER ÚDRŽBY Královehradecký kraj
23.1.2017 Vyhledávání nemovitostí Královéhradecký kraj
23.1.2017 Specialista ohýbání kovů Královehradecký kraj
23.1.2017 Projektový logistik Královehradecký kraj

Perspektivní uplatnění v centru zdravého životního stylu

Do centra Zdravého životního stylu hledáme 3-5 nových šikovných a příjemných lidi na práci v oblasti trenér zdravého životního stylu. Práce je vhodná jak na hlavní tak na vedlejší činnost

Náplň práce:

Zaměřujeme se na oblast vnitřní, vnější, sportovní výživy a také cílené výživy pro srdce. Pomáháme měnit životní styl lidí pomocí programů na regeneraci organismu, přibrání, hubnutí, detoxikaci těla, kondiční a sportovní programy včetně zákaznického servisu atd...

Požadujeme:

pracovitost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem , kreativitu, asertivitu, komunikativnost, praxe v práci s lidmi vítána. Zájem o zdraví a pomoc lidem výhodou.

Nabízíme:

Atraktivní nenáročnou práci v centru zdravého životního stylu. Flexibilní pracovní dobu, možnost kariérního růstu závislého na odvedené práci, zaškolení zdarma , práci v příjemném kolektivu mladých lidí a zajímavé finanční ohodnocení jak na Vedleší činnost (časová náročnost min. 10h týdně) výdělek od 8tisíc tak na Hlavní činnost (časová náročnost min. 25h týdně) výdělek od 20tisíc měsíčně.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje, Služby
Školitel a trenér, Kosmetička, Zdraví, krása, wellness
Datum zadání: 9.1.2017