Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Personální ředitel/-ka s AJ (Třebíčsko)

Máte VŠ vzdělání – ideálně v oblasti HR/managementu/ekonomie/psychologie a min. 5 let praxe? Domluvíte se anglicky? Nutností jsou zkušenosti s řízením HR po strategické a taktické stránce a schopnost efektivně komunikovat na všech úrovních. Znalost práva v českém prostředí a mezinárodní zkušenosti v oblasti HR velkou výhodou.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Plánování a řízení personální činnosti
Tvorba HR strategie
Odpovědnost za zajištění personálních kapacit pro výrobní závod
Účast na náborovém procesu manažerských pozic
Zajištění správnosti právních a smluvních záležitostí s ohledem na pracovní právo
Vedení diskusí s pracovníky a manažery v souvislosti s organizačními a kázeňskými otázkami
Poradenství v oblasti personálních instrukcí a směrnic
Odpovědnost za koncept spolupráce se středními školami a univerzitami a HR marketingu
Podpora manažerského týmu při plánování personálu
Odpovědnost za implementaci HR instrukcí a pravidel (mzdových, pracovních, benefitních, atd.)
Implementace a koordinace lokálních i korporátních HR projektů v rámci oblasti odpovědnosti
Účast na navrhování a implementaci školících a rozvojových programů
HR činnosti v souladu s příslušným pracovním právem

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

Velmi zajímavá práce pro zavedenou stabilní mezinárodní společnost v regionu
Každodenní využití znalosti cizích jazyků – možnost prohlobení znalostí a v rámci firemních prostředků možnost studia dalších cizích jazyků
Podpora firemních školení a dalšího vzdělávání – možnosti odborného i kariérního růstu
Práce v mladém kolektivu
Široký repertoár benefitů zaměstnavatele – 2 týdny dovolené navíc, 13., 14. a 15. plat, kvartální a cílové odměny a mnoho dalších finančních i nefinančních výhod
Flexibilní pracovní doba
Dotované závodní stravování
Firemní školka v Třebíči
Pravidelné autobusové spojení z/do Třebíče a okolí
Mzdové ohodnocení: dle zkušeností a znalostí, možný mzdový růst

Pokud vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat vaše možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by vás nejvíce oslovila.
Lokalita: Třebíč (Třebíčsko) Zobrazit místo na mapě
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Nový Start
Mgr. Zuzana Žatečková

775080805
Zařazeno v oborech: Personalistika a lidské zdroje
HR bussiness partner, Personalista a HR manažer
Datum zadání: 9.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?