Personální konzultant- hr recruiter obj194

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň:

    • komunikace s klienty (specifikace nabízených pracovních pozic)
    • vyhledávání a kontaktování klientů (firem) s nabídkou personálních služeb
    • zadávání inzerce na pracovní portály
    • výběr vhodných kandidátů (z vnitřní databáze, z došlých reakcí na inzeráty, z prac. portálů) - 90% pracovní náplně
    • zpracování životopisů do firemního formátu
    • komunikace s vhodnými uchazeči, upřesňování jejich představ o hledané práci
    • zapisování uchazečů do firemní databáze
    • osobní či telefonické pohovory s uchazeči o zaměstnání

Nabízíme:

    • zázemí stabilní personální společnosti, složené z profesionálů
    • zdarma vstupní a průběžná školení
    • občerstvení v kanceláři zdarma (káva, čaj)
    • účast na firemních rautech pravidelně každé tři měsíce
    • každodenní podporu personálního manažera
    • možnost pracovat na V.I.P. klientech a zajišťovat pro ně výběrové řízení
    • pracoviště Praha 5 nebo Praha 3, práce v kanceláři 2 dny v týdnu, 3 dny formou home officu
    • zajímavou a různorodou kancelářskou práci
    • moderně vybavené zázemí kanceláře
    • práci na živnostenský list nebo možnost dohody o provedení práce
    • možnost kariérního postupu

Požadavky:

    • min. SŠ vzdělání
    • dobrá znalost práce na PC, MS Office, Internet
    • schopnost vyhledávat informace na internetu
    • samostatnost, pečlivost, vytrvalost
    • výborné komunikační schopnosti
    • proklientský přístup
    • příjemné vystupování
    • obchodního ducha, orientaci na cíl
    • ochota pomoci uchazečům najít vhodné zaměstnání

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 5 (Karla Engliše 3201/6)

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.5.2017