Nabídka již není aktuální

Pro naši stabilní ale dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Personalista.

Požadujeme:

SŠ/ VŠ vzdělání praxe v oboru HR výhodou znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů výborné komunikační a organizační dovednosti aktivní znalosti aj výborná znalost kancelářských aplikací (Outlook, Word, Excel) řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

zázemí dynamické a stabilní společnosti přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí možnost kariérního vzestupu motivační platové ohodnocení v závislosti na schopnostech firemní benefity (čtvrtletní finanční bonus v závislosti na obratu firmy, lekce AJ, teambuildingové akce, zaměstnanecké nákupy výpočetní techniky atd.)

Pracovní náplň:

vedení personální agendy nábor zaměstnanců včetně vedení pohovorů a vyhodnocování zpracovávání personálních statistik a reporting spolupráce při tvorbě motivačních programů pro zaměstnance spolupráce s ostatními odděleními firmy

Nástup:

ihned V případě zájmu zašlete Váš životopis s FOTOGRAFIÍ na email [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Brno (O. Ševčíka)

Datum zadání:

27.10.2016