Pekař/-ka - Olympia

Pro prodejnu hypermarket Albert – Olympia hledáme vhodné uchazeče na pozici Pekař/ka.

Náplň práce:

Výroba a pečení pekařských výrobků dle receptur Odpovědnost za kvalitu upečeného zboží Znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt Odpovědnost za práci se zbožím

Požadujeme:

Zkušenosti s prací v oboru pekařství a maloobchodu výhodou Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost Trestní bezúhonnost Vyučení v oboru pekař/cukrář/prodavač výhodou

Nabízíme:

Odborné zaškolení Dobré platové podmínky Zaměstnanecké benefity: stravenky, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Pohostinství a gastronomie
Pekař

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.2.2017