Ostraha hypermarketu Praha - Černý Most

Hledáme pracovníky pro dlouhodobou i krátkodobou spolupráci při zajištění ostrahy v obchodním domu Praha -Černý most. Jedná se o práci detektiv v civilu, strážný, operátor CCTV.

Nabízíme:

mzda až 100 Kč na hodinu stravenky 70,-Kč odměny dle motivačního programu možnost volby směn - ranní, odpolední, noční proplacení lékařské prohlídky dlouhodobá spolupráce získání certifikátu strážný pravidelná školení v rámci ostrahy možnost profesního růstu praxe není podmínkou zaškolíme

Náplň práce:

standardní ostraha obchodního domu monitoring, pochůzky, detektivní činnost kontrolní činnost spolupráce s velitelem směny

Požadujeme:

trestní bezúhonnost věk min. 18 let

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Počernická 96 ,Malešice)

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.9.2016