Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Osobní bankéř

ODVĚTVÍ: administrativa
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Přijímat s úsměvem naše klienty, šířit dobré jméno banky
  • Sdílet příběhy klientů, pomáhat jim, učit je dívat se na bankovnictví jiným pohledem
  • Aktivně seznamovat klienty s tím co jim dokážeme poskytnout a prodávat naše služby
  • Starat se o to, aby každý kdo zavítá na naši pobočku, odcházel s pozitivním zážitkem
  • Táhnout za jeden provaz s kolegy na pobočce i mimo ni
  • Pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do skvělých projektů

POŽADUJEME:

  • Baví vás komunikace s lidmi, máte zájem o druhé a rádi pomáháte
  • Máte rádi změny a rádi děláte věci neotřele a jinak
  • Baví Vás zdolávat výzvy a dotahovat věci do konce
  • Prodej pro Vás není vulgární výraz
  • Dokážete se vcítit do druhých
  • Vůbec nám nevadí, pokud nemáte zkušenost z bankovnictví, naopak to může být výhoda
  • Jste nadšenec a do práce chcete chodit s úsměvem
  • Máte střední nebo vysokou školu

NABÍZÍME:

  • Ukážeme Vám, že bankovnictví může být zábava
  • Prostředí, ve kterém je radost a čest pracovat
  • Moderní technologie a postupy
  • Stejně nadšené kolegy, jako jste Vy
  • Zázemí silné společnosti, která něco znamená nejen v Česku
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky, teambuildingové aktivity a jiné benefity

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242

Lokalita: Plzeňský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Bankovnictví a pojišťovnictví
Bankovní poradce, Finanční poradce
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?