Operátor/ka výroby - 8h směny - s ubytováním

KeXeK s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáte dlouhodobou práci? Máte chuť pracovat a vydělat si slušné peníze? Jste manuálně zručný/á a nebojíte se směnného provozu?

Přijímáme zaměstnance do výroby termostatů a vodních ventilů pro výrobce domácích elektrospotřebičů ve Šternberku. Že jste z daleka? Nevadí! Zajistíme vám ubytování ZDARMA!

Co vás čeká?

    • jednoduchá montáž malých komponentů, při které je důležité mít šikovné ruce a jemnou motoriku
    • třísměnný provoz, 8mi-hodinové směny, ranní/odpolední/noční + možnost přesčasů

Co za to nabízíme:

    • finanční ohodncení 80kč/h v čistém + docházkový a výkonnostní bonus
    • příplatky za práci v noci a přesčasy
    • ZDARMA ubytování, popř. příspěvek na vlastní bydlení 3000,-
    • příspěvek na dopravu do práce
    • Týdenní zálohy 1000,-kč
    • příspěvek na stravování v závodní jídelně

Požadujeme:

    • Manuální zručnost a dobrý zrak
    • Spolehlivost při plnění docházky
    • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Místo výkonu práce: Šternberk (Olomoucký kraj)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedený email nebo volejte na tel. číslo pro více informací +420 725 884 766

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Šternberk

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

11.6.2018