Operátorka výroby - balení/kontrola kvality

Pro našeho klienta - výrobní společnost hledáme pracovnice na pozice:

OPERÁTORKA VÝROBY - BALENÍ (2 směnný provoz ve stoje)

a

OPERÁTORKA VIZUÁLNÍ KONTROLY A BALENÍ (3 směnný provoz v sedě)

Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy – jedná se o kontrolu malých kovových dílů, proto rádi uvítáme pracovnice, které mají podobnou předešlou zkušenost.

Místo výkonu práce je Brno – Slatina

Náplň práce u balení:

• Skládání do přepravky, balení výrobků do krabic pro zákazníky, počítání kusů, označení výrobku, expedice

Náplň práce u vizuální kontroly a balení:

• kontrola malých kovových dílů

• skládání do přepravky, balení výrobků do krabic pro zákazníky, počítání kusů, označení výrobku, expedice

Požadujeme:

• Pečlivost, manuální zručnost
• Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (R, O)
• Zkušenost s vyhledáváním vzhledových vad (výhodou)
• Zkušenosti s balením a označováním výrobků (výhodou)
• Nástup: ihned/dohodou

• SOU nebo SŠ vzdělání

Nabízíme:

• Moderní a čisté pracovní prostředí
• Stabilní práci na pracovní smlouvu
• kvartální bonusy
• Dotované stravování

• Mzda: 16 500 Kč

• Přátelský kolektiv

V případě, že Vás náš inzerát zaujal, kontaktujte nás přes odpovědní formulář s Vaším přiloženým aktuálním životopisem, poté Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.3.2017