Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor výroby

Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme pracovníky na pozici:

Náplň práce:

  • vizuální kontrola automobilových dílů
  • přesun lehkých dílů ze stanovišť
  • lepení plastových dílů
  • zakládání materiálu do linky
  • montáž

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 3 směnném provoze
  • zájem o dlouhodobou pracovní spolupráci
  • pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

  • mzdu 19.500Kč včetně prémií a bonusů
  • příplatek 12,50Kč/hod. za práci v odpoledních hodinách
  • příplatek 22,50Kč/hod. za práci v nočních hodinách
  • měsíční prémie až do výše 5.100Kč
  • bonus za docházku 1.200Kč
  • dotované stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • k dispozici nápojové a občerstvovací automaty
  • fyzicky nenáročná práce vhodná i pro ženy
  • dlouhodobou spolupráci u stabilní společnosti
  • dovolená 25 dnů
  • 13. mzda
  • nástup ihned

Kontakt:

  • v případě zájmu o inzerovanou pozici, zašlete životopis nebo volejte na 777 066 105

Lokalita: Liberecký kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Marek Porš

Zařazeno v oborech: Stavebnictví, Strojírenství a průmysl
Stavební dělník, Tesař, Dělník
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?