Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

OPERÁTOR VÝROBY VRATIMOV – NÁSTUP IHNED

NABÍZÍME:

  • práce na smlouvu HPP
  • motivační měsíční prémie 1 000Kč
  • po odpracovaných 3 měsících jednorázový bonus 3 000 Kč
  • práce v třísměnném provozu
  • dobrovolné pracovní soboty
  • svozové autobusy v okolí Havířov, Orlová, Frýdek Místek

NÁPLŇ PRÁCE:

  • MONTÁŽ VÝROBKŮ – KABELOVÉ SYSTÉMY
  • JEMNÁ RUČNÍ PRÁCE
  • KOMPLETACE VÝROBKŮ

POŽADUJEME:

  • věk min. 18 let
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • časovou flexibilitu a ochotu pracovat

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: VRATIMOV

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: TEREZA.NAVRKALOVA@ADECCO.COM, do předmětu uvádějte přesný název pozice!

ADECCO SPOL. S R.O., PODĚBRADOVA 7, 702 00 OSTRAVA

TEL.: 734 444 904
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Ostrava)

596117718
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?