Obsluha stroje, od 140,- Kč/hod, proplacení cesty na pohovor (Rokycany)

Hledáme nové zaměstnance na pozici "obsluha protlačovacího stroje" ve společnosti zabývající se výrobou hadic pro automobilový průmysl.

!!!!!!!!Pokud nastoupíte a doporučíte nového kolegu dostanete bonus 13 000,- Kč!!!!!!!!

Co budete dělat?

Vaší prací bude manuální obsluha stroje, který formuje průměr gumových hadic určených pro automobily.

Co nabízíme?

    • zaměstnání na HPP
    • nástupní mzdu 140,- Kč/hod
    • pravidelné navyšování mzdy každé 3 měsíce o 10,- Kč/hod
    • nadstandardní příplatky za přesčasy
    • týdenní zálohy na mzdu
  • zajištěné stravování (oběd za 25,- Kč)
    • teplé jídlo zajištěné i na noční směně
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na vlastní ubytování 2000,- Kč/měs
    • ubytování zdarma
    • výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
    • proplacení cesty na pohovor (v případě nástupu)

Co Vám nesmí chybět?

    • zkušenosti s obsluhou stroje výhodou
    • manuální zručnost
    • ochota pracovat v třísměnném režimu

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197, která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin,nebo na tel. 602 423 026.

Hledáte lepší práci? Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme již 12 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Rokycany)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.11.2018