Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor výroby (mzda 20 000Kč)

Hledáte stabilní práci ve výrobě? Jste manuálně zruční? Vyhovuje Vám směnný provoz? Máme práci přesně pro Vás!

Náplň práce:

  • manuální práce u výrobní linky
  • obsluha strojů
  • výroba komponentů, kontrola kvality, balení

Nabízíme:

  • HPP s možností dlouhodobé spolupráce
  • možnost nástupu od ledna 2017
  • hrubá mzda až 21 000 Kč
  • zaměstnanecké benefity: dotované stravování, 5 týdnu dovolené, pracovní oděv, lékařská péče
  • zajímavou práci s možnosti kariérního postupu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí - ukázka výrobních prostor v rámci pohovor
  • místo výkonu práce CT Park Brno Slatina

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat na směny (2-3 směnný provoz)

Kontakt:

Pokud Vás pozice zaujala, a splňujete podmínky, prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Brno)

542212957
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 17.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?