Nabídka již není aktuální

Operátor výroby- Modřice

Operátor/ka výroby - Modřice - až 19 800 Kč/měsíc

Pro výrobní společnost v Modřicích hledáme nové pracovníky do výroby.

Nabízíme:

  • základní hrubá mzda je 14 911 Kč/měsíc
  • příplatky (za víkend 75 %, za noční směnu 15%, za přesčas v pracovním týdnu 25%)
  • po zkušební době (3 měsíce) navýšení mzdy na 16 966 Kč dále při úspěšném přezkoušení pracovních dovedností navýšení na 17 817 Kč
  • docházkové bonusy:

1 000 Kč/měsíc = bonus za docházku za celý odpracovaný měsíc
3 000 Kč/čtvrtletí = bonus za docházku za celý odpracovaný kvartál
  • nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny): 2x denní směna (6-18) následuje 1 den volna, 2x noční směna (18-6) a následují 3 dny volna
  • nárok na dovolenou: 5 týdnů
  • stravování – dotace 55 % z ceny oběda v závodní jídelně
  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti

Pracovní náplň:

  • kompletace telekomunikačních a elektronických zařízení, obsluha strojního zařízení
  • testování, scanování a balení daného výrobku
  • práce ve stoje u výrobních linek či u pracovních stolů

Požadujeme:

  • manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
  • dobrý zdravotní stav a ochota pracovat v třísměnném provozu
  • minimálně základní vzdělání
  • základní znalost práce s PC (výhodou)
  • praxe v dílenské/montážní výrobě (výhodou)
  • schopnost číst rozměrové nákresy a montážní schéma (výhodou)

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 13.8.2016