Operátor výroby, 100 Kč/hod., HPP i brigáda

Nabídka již není aktuální

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA SE SÍDLEM V KŘIMICÍCH HLEDÁME VHODNÉ UCHAZEČE NA POZICE OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

INFORMACE/NABÍZÍME:

  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PLZEŇ – KŘIMICE
  • MZDA 100KČ/HOD.
  • 2SMĚNNÝ PROVOZ
  • VÝBORNÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST – MHD
  • PRÁCE VE STABILNÍ SPOLEČNOSTI
  • PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY, STUDENTY I DŮCHODCE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • ROZBALOVÁNÍ ZÁSILEK
  • TŘÍDĚNÍ ZBOŽÍ
  • KONTROLA A PŘEBALENÍ ZBOŽÍ PODLE ÚDAJŮ V PC
  • SKENOVÁNÍ KÓDŮ, TISK ETIKET
  • ODSTRAŇOVÁNÍ DROBNÝCH ZÁVAD ZBOŽÍ
  • ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

POŽADUJEME:

  • SCHOPNOST ZAUČIT SE BĚHEM PLACENÉHO TŘÍTÝDENNÍHO ŠKOLENÍ (PODMÍNKOU JE 100% DOCHÁZKA)
  • VZDĚLÁNÍ: VYUČEN (V TEXTILNÍM OBORU VÝHODOU)
  • OCHOTA NAUČIT SE NOVÝM VĚCEM
  • ZÁKLADNÍ ZNALOST PRÁCE S PC
  • VELMI DOBRÝ ZDRAVOTNÍ STAV UMOŽŇUJÍCÍ PLNÉ NASAZENÍ A PRÁCI VE STOJE
  • SPOLEHLIVOST, FLEXIBILITA, SMYSL PRO POŘÁDEK
  • PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST, LOAJALITA

NOVINKA:

  • firemní autobusová doprava ze směru Stříbra - Heřmanova Huť - Nýřany - Tlučná - Vejprnice - Křimice. Příspěvek pracovníka bude činit 20 Kč/den při odpracované směně

KONTAKT:

  • PETRA KLÍMOVÁ(602 535 437; [e-mail byl skryt])

Pracoviště:

Šťáhlavy

Datum zadání:

23.1.2017