Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

OPERÁTOR VÝROBY 10 – Ostrov u Stříbra

Náplň práce:

 Obsluha výrobního zařízení, zpracování dílů z předchozího stanoviště, kontrola, finální kompletace výrobku, další úkoly přidělené nadřízeným pracovníkem.

Požadujeme:

 Ideální vzdělání v oboru truhlář nebo praxe v oboru
 Pečlivost a samostatnost.
 Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost.
 Čistý trestní rejstřík, časová flexibilita.
 Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu.

Nabízíme:

 Zajímavou a odpovědnou práci v rozvíjející se nadnárodní společnosti, 4 týdny dovolené.
 22 500 Kč/měs. brutto, doprava zdarma, dotované stravování, 2x do roka docházkový bonus 9 000 Kč brutto

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25 emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed
Lokalita: Stříbro (Smuteční Vrch 441, Stříbro 349 01) Zobrazit místo na mapě
Hrubá mzda za měsíc: 22500 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: HOFMANN WIZARD s.r.o.
Michaela Danielová
725 877 116
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Montážník/Montér
Datum zadání: 7.11.2016

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?