Nabídka již není aktuální

Operátor výrobní linky - hlavní pracovní poměr

pro výrobní závod v oblasti Benešov, Sedlčany, Votice hledáme výrobní operátory v potravinářství na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • balení zboží a lehké manuální práce na výrobní lince
  • míchání těsta a další těžší manipulační práce pro muže

Nabízíme:

  • 13.-13.500 Kč hrubého/měsíc
  • možnost měsíčního bonusu
  • dotované stravování (oběd 25-40 Kč)
  • práce 12h dlouhý/krátký týden (vč. víkendů)
  • práce vhodná hlavně pro ženy, mužům nabízíme manipulačně náročnější uplatnění
  • příjemný kolektiv
  • stabilní práce na hlavní pracovní poměr
  • nástup co nejdříve!

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • pečlivost
  • zodpovědnost
  • pravidelnou docházku
  • práce v potravinářství výhodou
  • potravinářský průkaz podmínkou (možnost dodělat)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám životopis včetně telefonního kontaktu.
Lokalita: Praha (Středočeský kraj) Zobrazit místo na mapě
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník
Datum zadání: 4.3.2015