Operátor ve výrobě

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Dělník ve výrobě. Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem Nástup: IHNED

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky
  • pomocné práce ve výrobě
  • kompletace výrobků

Požadujeme:

  • SOU výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
  • praxe ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, dochvilnost
  • věk min. 18 let

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • měsíční mzdu 18.000 - 22.000 Kč/ měs.
  • STRAVENKY, 5 DNŮ DOVOLENÉ NAVÍC
  • možnost ubytování nebo příspěvek na ubytování
  • možnost využití svozového autobusu z Prahy a okolí
  • dlouhodobá spolupráce
V případě zájmu o tuto práci nám zašlete Váš životopis na [e-mail byl skryt] nebo nás kontaktujte na čísle 601311311 případně zašlete sms "BRANDYS" a my se Vám ozveme zpět.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.11.2016