Operátor ve výrobě - Liberec 18.000 - 22.000 Kč/měs.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě

Nabízíme:

- práci na HPP
- práci v silné mezinárodní společnosti
- měsíční mzdu 18.000 – 22.000 Kč/měsíc + příplatky, prémie
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- týdenní zálohy

Náplň práce:

- práce na lince - výroba brzdových systémů
- montáž, výroba a přezkoušení přístrojů podle stanovených postupů

Požadujeme:

- SOU výhodou
- ochotu pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, dochvilnost
- schopnost pracovat v týmu

V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře,
nebo volejte na tel. +420 601 311 311 nebo posílejte SMS: "PRÁCE LIBEREC" a my Vám zavoláme nazpět.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.6.2017